Datum objave: 15. ožujka 2024.

Učenici naše škole na natjecanjima

U siječnju su započela brojna natjecanja i smotre za naše učenike. Sudjelovali smo na natjecanjima i smotrama u organizaciji AZOO-a, na natjecanju mladih Hrvatskog crvenog križa, sportskim natjecanjima Hrvatskog školskog sportskog saveza, natjecanjima ŠŠD zaprešićkog kraja, a naši su učenici sudionici i međunarodnog FLL natjecanju iz robotike.
Tijekom siječnja i veljače održali smo školska natjecanja iz Hrvatskog jezika, Engleskog jezika, Njemačkog jezika, Matematike, Fizike, Kemije, Biologije, Povijesti, Geografije i natjecanje Mladih tehničara. Bili smo domaćini i međuopćinskog natjecanja mladih HCK, županijskog Natjecanja iz biologije te sudjelovali na međuopćinskom natjecanju LIDraNO.

Učenici koji su pozvani na županijsku razinu natjecanja: Karla Pleša i Viktorija Košec (Njemački jezik), Erik Gotal-Lukša (Kemija), Martin Poljak (Matematika), Mia Boban, Magdalena Nović Poldrugač, Vedran Barunčić i Gabriel Martinko (Informatika), Laura Ivanković, Nika Kolarić, Magdalena Nović Poldrugač, Tara Strmen-Dvorski, Kim Supina, Vito Mandić i Roko Kardum (Mladi tehničari), Marta Majerić (LiDraNo – predložena za državnu razinu).

Učenici koji su pozvani na županijsku razinu sportskih natjecanja: Bela Brestovec, Vanesa Brlek, Nika Kolarić, Mia Postružin, Kim Supina i Nika Vesić (Futsal).

Učenici sudionici državnog Natjecanja u Badmintonu:  Antonio Javorić, Gabriel Martinko, Luka Selan i Kristijan Šaklein

Učenici sudionici regionalnog natjecanja iz robotike FIRST LEGO league:  Nika Kolarić, Laura Ivanković, Dominik Margetić, Marta Majerić, Martin Poljak, Viktorija Košec i Noa Varga Pasarić.

Čestitamo svim učenicima i mentorima!

Prvašići u Mariji Bistrici

Naši su prvašići jučer u pratnji učiteljica Spomenke Đorđević, Kristine Novosel, Lidije Rendulić i Božice Totić posjetili Mariju Bistricu gdje su razgledali Svetište Majke Božje Bistričke. Ovo je mjesto poznato i po tradicijskim starim zanatima koji se već stoljećima...