Datum objave: 22. siječnja 2024.
Kategorija: Vijesti iz nastave

Svjetski dan vjeverica u 2. a razredu

Jeste li znali da se 21. siječnja obilježava Svjetski dan vjeverica? U 2. a razredu učiteljice Zvjezdane Žlebački Cukor učenici su se bavili brojim kreativnim i edukativnim aktivnostima.

Uredili su pano, čitali zanimljivosti o vjevericama, na satu likovne kulture osmislili su vjevericu i njezinu kuću. Izradili su lutke i glumili igrokaze Jadranke Čunčić – Bandov "Jesenska garderoba" i "Učena sova".

Odluka o izmjenama odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2024./2025.

Na snagu je u srpnju stupila Odluka o izmjenama odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola. Tekst prvotne odluke iz svibnja ove godine. Nastava godina će započeti 9. rujna 2024. godine. Nastavna...