Datum objave: 25. lipnja 2026.
Kategorija: Školske vijesti

Svečana dodjela svjedodžbi učenicima 8. razreda

U svečanom i emotivnom ozračju, naša je škola jučer ispratila još jednu generaciju osmaša. U sportskoj dvorani održana je svečana podjela svjedodžbi i pohvalnica, kojom su učenici generacije 2018./2019. završili svoje osmogodišnje osnovnoškolsko obrazovanje.

Svečanost je otvorila v. d. ravnateljice Sandra Debogović, koja je učenicima i roditeljima uputila iskrene čestitke, zaželjevši učenicima puno uspjeha i sreće u daljnjem školovanju te svim izazovima koji su pred njima.

Ovaj susret bio je prilika za prisjećanje na proteklih osam godina provedenih u školskim klupama. Kroz prigodne govore, od učenika su se oprostili njihove razrednice Ivana Ilišević i Ana Podhraški, a i učenici su uzvratili riječima zahvale svojim razrednicima i učiteljima. Program su upotpunile glazbene izvedbe naših osmaša.

Prikazan je i video-zapis s fotografijama s najljepšim školskim uspomenama učenika 8. razreda od prvih školskih dana pa sve do završetka osmog razreda.

Dragi osmaši, sretno!

Pročitajte još

Skip to content