Datum objave: 22. siječnja 2024.
Kategorija: Vijesti iz nastave

Srce na snijegu u 1. b

Učenici 1. b razreda učiteljice Lidije Rendulić su na satu Hrvatskog jezika gledali lutkarski film "Srce u snijegu". Film govori o snjegoviću u koji se želi igrati sa djecom pa uslijed toga svojim nepromišljenim ponašanjem izazove nesreću.

Nadahnuti filmom, djeca su odlučila ispraviti pogrešku snjegovića. Po povratku kućama u njihovim dvorištima nastali su snjegovići pa tako i priča sa sretnim završetkom.

Odluka o izmjenama odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2024./2025.

Na snagu je u srpnju stupila Odluka o izmjenama odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola. Tekst prvotne odluke iz svibnja ove godine. Nastava godina će započeti 9. rujna 2024. godine. Nastavna...