Datum objave: 14. rujna 2022.

Regočeva gredica da Dan učeničkih zadruga Zagrebačke županije

Dan učeničkih zadruga Zagrebačke županije, jedinstvena manifestacija u Republici Hrvatskoj, ove je godine održana 13. rujna u Velikoj Gorici. Osnovnoškolski i srednjoškolski zadrugari izložili su brojne ukrasne i uporabne predmete i pokazali što rade tijekom godine.
Zagrebačka županija već 20 godina podupire i daje punu podršku učeničkim zadrugama kojih ima čak 40, koje su i među najuspješnijima na razini Hrvatske.
Ovom se prilikom predstavilo 25 zadruga a među njima i naša Regočeva gredica. Ponosimo se našim vrijednim i kreativnim zadrugarima!
Na fotografiji: učenice zadrugarke Isabella Tokić, Magdalena Nović Poldrugač, Helena Požgaj i Ela Kovačić, učiteljica matematike Lucija Borovec (voditeljica naše zadruge), učiteljica njemačkoj jezika Ana Podhraški i zamjenik župana Zagrebačke županije Ervin Kolarec.