Datum objave: 11. listopada 2023.

Predstavili smo rad naše zadruge na 10. Danu učeničkih zadruga Zagrebačke županije

Danas se u Ivanić-gradu održao 10. Dan učeničkih zadruga Zagrebačke županije. Predstavilo se 30 od ukupno 43 učeničke zadruge.

Na ovoj izložbeno-prodajnoj manifestaciji učenici su izložili svoje uporabne i ukrasne umjetničke radove, prehrambene proizvode koje izrađuju od voća, povrća i bilja koje sade u školskim eko-vrtovima. Učenici sudjelovanjem u radu zadruge razvijaju svoju kreativnost i inovativnost, uče se poduzetništvu i timskom radu.

Danas su su Ivanić-gradu "Regočevu gredicu" predstavile drugašice Bruna Ledinski, Stela Patafta, Marta Topol u pratnji njihove mentorice učiteljice Vlaste Rukavine Špicer i voditeljice naše zadruge učiteljice Lucije Borovec.