Datum objave: 8. ožujka 2024.
Kategorija: Početna stranica

Ponovno se uključujemo u akciju “Zeleni korak”

Naša škola ponovno se uključuje u “Zeleni korak”, akciju sakupljanja starog papira u hrvatskim osnovnim školama. Pozivamo učenike, roditelje, djelatnike i mještane da se uključe. Recikliranjem papira čuvamo šume, štedimo vodu i energiju, smanjujemo količinu otpada na odlagalištima – štitimo okoliš! Prikupljamo stare udžbenike, bilježnice, bijeli uredski papir, novine, časopise, kataloge. Važno je da papir bude bez plastificiranih dodataka i metalnog uveza.
Preuzimanje staroga papira odvijat će se od 11. ožujka 2024. do 22. ožujka 2024. godine.
Papir ćemo u navedenom razdoblju odlagati u hodnik ispred učionice informatike. Prilikom dostavljanja papira, za pomoć možete se obratiti domaru ili spremačici škole.
Sav prihod od prodaje starog papira bit će upotrijebljen za nabavu lektirnih knjiga za školsku knjižnicu.