Datum objave: 6. lipnja 2023.
Kategorija: Vijesti iz nastave

Osmaši prezentiraju američke nacionalne parkove

Učenici osmih razreda su na satu Engleskog jezika učiteljice AntonijeTvorek dobili zadatak napraviti prezentaciju o američkim nacionalnim parkovima.

Prezentacije su načinjene kao mali videi sa zvukom i sve su spojene u veliku interaktivnu kartu. Klikom na crne točkice otvarate radove naših učenika koji vam predstavljaju parkove. Bravo!

INTERAKTIVNA KARTA

Odluka o izmjenama odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2024./2025.

Na snagu je u srpnju stupila Odluka o izmjenama odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola. Tekst prvotne odluke iz svibnja ove godine. Nastava godina će započeti 9. rujna 2024. godine. Nastavna...