Datum objave: 27. lipnja 2023.
Kategorija: Udžbenici

Odluka o odabiru udžbenika za šk. god. 2023./2024.

Prema Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (Narodne novine broj: 116/2018., od 21. prosinca 2018.) škole su dužne provesti odabir udžbenika te objaviti Odluke o odabiru novih udžbenika i drugih radnih materijala na mrežnim stranicama škole.

Popis novoodabranih udžbenika za šk. godinu 2023./2024. nalazi se u Odluci. Udžbenici koji nisu na ovom popisu odabrani su prethodnih godina i nalaze se u popisu svih udžbenika naše škole kojeg također prilažemo ovoj objavi.

Sve udžbenike učenici će dobiti na početku školske godine u školi i nije ih potrebno kupovati.

Povrat udžbenika 12. – 21. lipnja

U skladu s potpisanom Izjavom pri preuzimanju udžbenika učenici su obvezni vratiti neoštećene udžbenike na kraju nastavne godine. Učenici nižih razreda vraćaju udžbenike učiteljicama, a učenici viših razreda vraćaju udžbenik predmetnom učitelju/ci zadnji...