Datum objave: 8. veljače 2024.
Kategorija: Početna stranica

Obilježili smo 100. dan škole

Danas je stoti dan nastave u ovoj nastavnoj godini. Učenici razredne nastave obilježili su ga raznolikim aktivnostima.

Učenici 1. a razreda u produženom boravku s učiteljicom Božicom Starčević izradili su stotinu srca, naočale u obliku broja 100, pjevali su i slušali himnu projekta, a vidjeli su i kako bi izgledali sa sto godina. Na kraju su dobili diplomu za sudjelovanje u svim današnjim zadacima.

Učenici 2. a učiteljice Zvjezdane Žlebački Cukor danas su upoznali tablicu množenja. Osmislili su plakat na koji smo zalijepili crteže 10 staklenki. U svaku smo stavili 10 bombona – sto bombona za 100 dana. Drugaši će se sutra počastiti preostalim bombonima.

Učenici 2. a i 2. b razreda u produženom boravku s učiteljicom Vlastom Rukavinom na školskom su igralištu izveli sto plesnih pokreta. U grupama su crtali, izrezivali, brojali i nizali različite likove i predmete – zrna riže, srca i geometrijske likove.

Učenici 3. b razreda s učiteljicom Kristinom Posarić ponovili su usvojene sadržaje iz Hrvatskog jezika tako što su načinili plakat s pedeset imenica i 50 glagola.

Učenici 4. b razreda su s učiteljicom Editom Nikić na satu Likovne kulture izradili cvijet sa stotinu latica.