Datum objave: 29. svibnja 2024.

Nabava drugih obrazovnih materijala za učenike s prebivalištem u Gradu Zagrebu, šk. god. 2024./2025.

Grad Zagreb će osigurati i u školskoj godini 2024./2025. druge obrazovne materijale koji su besplatni za učenike osnovnih škola koji imaju prebivalište na području Grada Zagreba, a pohađaju školu izvan Grada Zagreba, a koja se nalazi u sastavu gradova i općina koji čine Urbanu aglomeraciju Zagreb.

Detaljne informacije, dokumente i upute o tome kako se podnosi Zahtjev za ostvarivanje prava na besplatne druge obrazovne materijale možete pronaći na niže navedenoj poveznici:
Grad Zagreb – Nabava drugih obrazovnih materijala koji su besplatni za učenike s prebivalištem u Zagrebu

Ovjereni popisi drugih obrazovnih materijala dostupni su od ponedjeljka 3. lipnja u tajništvu Škole.