Datum objave: 27. ožujka 2024.

Bili smo na županijskoj smotri zborova

Učenici pjevači i svirači, članovi školskih zborova i ansambala s područja Zagrebačke županije jučer su se okupili u Brdovcu gdje su sudjelovali u Smotri zborova i drugih ansambala osnovnih škola Zagrebačke županije, organiziranoj od strane Osnovne škole Pavao Belas.

Program Smotre je koncipiran kao natjecateljski i revijalni, a zborova su demonstrirali glazbeno umijeće i pjevačku usklađenost u svojim izvedbama.

Zbor koji su činili članovi naše škole i članice OŠ Ante Kovačića iz Marije Gorice predstavio se na natjecanju u revijalnom dijelu, slobodnog repertoara.

Čestitamo svim članovima zbora i njihovoj voditeljici Jani Valdevit na odličnom nastupu!

Prvašići u Mariji Bistrici

Naši su prvašići jučer u pratnji učiteljica Spomenke Đorđević, Kristine Novosel, Lidije Rendulić i Božice Totić posjetili Mariju Bistricu gdje su razgledali Svetište Majke Božje Bistričke. Ovo je mjesto poznato i po tradicijskim starim zanatima koji se već stoljećima...