Datum objave: 21. lipnja 2024.

Besplatni drugi obrazovni materijali za učenike s prebivalištem u Zaprešiću

Grad Zaprešić će za 2024./2025. školsku godinu osigurati dodjelu besplatnih radnih bilježnica (bez dodatnog pribora, radnih listova i materijala) i radnih materijala za tehničku kulturu (dalje u tekstu DOM) redovitim učenicima osnovnih škola.

Pravo na dodjelu DOM-a, pod uvjetom da to pravo ne ostvaruju po nekoj drugoj osnovi, imaju i učenici koji polaze osnovne škole drugih osnivača, a imaju prebivalište na području Grada Zaprešića.

Naši će učenici s prebivalištem u Zaprešiću druge obrazovne materijale preuzeti početkom sljedeće nastavne godine, a za njih će ih prikupiti škola. Roditelji/skrbnici ovih učenika dužni su samo potpisati Izjavu o preuzimanju drugih obrazovnih materijala za 2024./2025. školsku godinu.

Pogledajte Obavijest o besplatnim drugim obrazovnim materijalima na stranicama Grada Zaprešića