Datum objave: 23. lipnja 2023.
Kategorija: Udžbenici

Besplatni drugi obrazovni materijali za učenike osnovnih škola s prebivalištem u Zaprešiću

Grad Zaprešić će za 2023./2024. školsku godinu osigurati dodjelu besplatnih radnih bilježnica (bez dodatnog pribora, radnih listova i materijala) i radnih materijala za tehničku kulturu (dalje u tekstu DOM) redovitim učenicima osnovnih škola.

Pravo na dodjelu DOM-a, pod uvjetom da to pravo ne ostvaruju po nekoj drugoj osnovi,  imaju i učenici koji polaze osnovne škole drugih osnivača, a imaju prebivalište na području Grada Zaprešića.

Naši će učenici s prebivalištem u Zaprešiću druge obrazovne materijale preuzeti početkom sljedeće nastavne godine a za njih će ih prikupiti škola .

Povrat udžbenika 12. – 21. lipnja

U skladu s potpisanom Izjavom pri preuzimanju udžbenika učenici su obvezni vratiti neoštećene udžbenike na kraju nastavne godine. Učenici nižih razreda vraćaju udžbenike učiteljicama, a učenici viših razreda vraćaju udžbenik predmetnom učitelju/ci zadnji...