Datum objave: 30. kolovoza 2024.

Obavijest o početku nastave u šk. god. 2024./2025.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

na pragu smo nove nastavne godine. Vjerujem da ste odmorni i spremni za nove izazove. U nastavku su navedene informacije vezane uz prvi dan nastave.

PRVI DAN NASTAVE
Nastava započinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. godine.
U jutarnjoj smjeni su 2., 4., 6., 8. razredi. Posebni razredni odjel započinje od 11 sati, a detaljnije informacije poslat će razrednica.
Nastava u jutarnjoj smjeni počinje u 8,00 sati i završava u 11,25 sati (4 školska sata).
U poslijepodnevnoj smjeni su 1., 3., 5. i 7. razredi.
Nastava u poslijepodnevnoj smjeni za 3. razrede počinje u 13,10 i završava u 16,35 sati, a za 5. i 7. razrede počinje u 14,00 sati i završava u 17,25 sati (4 školska sata).
Učenici će prvi nastavni dan imati četiri školska sata i bit će im podijeljen raspored sati.
Učenicima će prvog dana nastave biti podijeljeni udžbenici te zbog toga molimo učenike da ponesu školske torbe. Učenici prvi dan imaju organiziran mliječni obrok.
Produženi boravak bit će organiziran od utorka 10. rujna.

UČENICI 1. RAZREDA
Svečani prijam učenika prvih razreda održat će se u 10,00 sati u sportskoj dvorani škole. Učenici će prvoga dana preuzeti udžbenike pa vas molimo da dođu sa školskim torbama.
Od utorka 10. rujna 1. razredi imat će nastavu u poslijepodnevnoj smjeni.
Program produženog boravka i prehrana učenika bit će organizirani od utorka 10. rujna. Roditelje će o tome u ponedjeljak informirati učiteljice u produženom boravku.

PRIJEVOZ
Prijevoz će biti organiziran prema satnici i rasporedu vožnje koji su objavljeni OVDJE

PREHRANA
Prehrana (mliječni obrok) za učenike bit će organizirana od ponedjeljka 9. rujna. Svaki će učenik koji redovito pohađa nastavu ostvarivati pravo financiranja, odnosno sufinanciranja prehrane. U skladu s Odlukom Vlade škola će organizirati prehranu učenika te će se navedeni obrok posluživati za vrijeme velikih odmora učenika.
Dodatni ručak za zainteresirane učenike bit će organiziran od 16. rujna.

Svim učenicima i djelatnicima želim sretan početak nastave i uspješnu školsku godinu!

ravnatelj Goran Hotko