Datum objave: 13. lipnja 2024.

Putujuća izložba od Amsterdama do Prigorje Brdovečkog i Ivanca

U prostorima naše škole od 9, svibnja postavljena je izložba o životu Anne Frank, djevojčice koja je postala simbol dječje žrtve holokausta.
Jučer 12. lipnja, na rođendan Anne Frank, održan je online sat povijesti na kojem su učenice naše škole bile vodiči kroz ovu izložbu učenicima iz OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog iz Ivanca.

Izložba je jučer zatvorena, a koordinatorica izložbe u našoj školi učiteljica povijesti Sandra Debogović zahvaljuje svima koji su doprinijeli njenoj uspješnoj realizaciji: ravnatelju, djelatnicima, gostima i udruzi HERMES koja nam je omogućila da budemo domaćin izložbe. Zahvalu upućuje i kolegicama Suzani Jagić i Draženki Stančić koje su zajedno s učenicima 8. d razreda virtualno razgledale izložbu.

Vodiči kroz izložbu bile su učenice 8. a: Tea Boban, Marija Čirjak, Lucia Dostal, Eva Jakovina i 8. b: Magdalena Blažević, Ema Čade, Nika Gjurek, Viktorija Košec, Lea Matić i Karla Pleša.