Datum objave: 13. lipnja 2023.
Kategorija: Vijesti iz nastave

Korištenje engleskog jezika prilikom kupovine u 3. a

Učenici 3. a razreda na satu Engleskog jezika učiteljice Ivane Rupčić uvježbavali su korištenje engleskog u trgovini nakon obrade lekcije "Shopping".

Zabavili su se kupujući i prodavajući stvari koje su sami donijeli. Peglali su kartice, trošili novac iz Monopolya, uživali i cijelo vrijeme uspješno komunicirali na engleskom jeziku.

Odluka o izmjenama odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2024./2025.

Na snagu je u srpnju stupila Odluka o izmjenama odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola. Tekst prvotne odluke iz svibnja ove godine. Nastava godina će započeti 9. rujna 2024. godine. Nastavna...